новини аквамарин консерви

Виявлено Небезпечну Для Життя Підробку Рибної Консерви «аквамарин» Новини Бердичева Бердичів Biz

— Він випускає спеціалістів з переробки риби та морепродуктів, тому підприємство не відчуває браку кадрів». В середньому в рибі більше 20% білка, а деякі види риби навіть перевершують м’ясо за його вмістом. Тому рибні консерви “Аквамарин”  чудове джерело легкозасвоюваного білка. Люди, які вживають рибу замість м’яса, живуть довше і мають здоровішу серцево-судинну систему.

Це особливо корисно для людей похилого віку, у яких кістки у зв’язку з втратами кальцію стають більш крихкі. В умовах війни продовольча безпека країни набуває https://www.dialog.ua/press-release/290065_1707939397 особливого значення. Бренд “Аквамарин”, що належить групі компаній “Інтеррибфлот”, активно працює над забезпеченням українців якісними консервами.

З часом, коли все більше колег вступали до рядів збройних сил, компанія стала частіше допомагати своїм вчорашнім співробітникам спорядженням. А наприкінці 2023 року “Інтеррибфлот” придбав для потреб військових дороговартісні тепловізійні та FPV дрони на суму в 2 млн грн. Українські підприємства змушені адаптуватися до нових умов, які настали через повномасштабне вторгнення.

Допомога армії, сплата податків та збереження робочих місць під час бойових дій є виявом патріотичної позиції власників компанії та віри у перемогу над ворогом. Наявність на полицях магазинів рибних консервів «Аквамарин» зараз є результатом значних зусиль щодо збереження виробництва в Україні. Компанія систематично виготовляє та постачає партії своєї продукції українським військовим. Понад 12 мільйонів банок рибних консервів під брендами «Море», «Аквамарин» було поставлено у підрозділи сил оборони по всій країні. Це допомагає військовим збалансувати харчування та зберегти власне здоров’я, оскільки рибні продукти є необхідним для організму людини джерелом корисних мінералів та жирних кислот. З самого початку широкомасштабного вторгнення компанія забезпечує рибними консервами як постраждале цивільне населення так і військових.

Найбільш багаті на Омега-3 консерви з лосося, скумбрії, оселедця, сардин. Крім того, завдяки високотемпературній стерилізації кальцій із риб’ячих кісток стає м’яким і доступнішим для засвоєння. Це особливо корисно для людей похилого віку, для зміцнення кісткової тканини. Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей.

“Ми не використовуємо консервантів, тільки стерилізацію. Завдяки цьому в готовому продукті зберігаються всі поживні речовини риби”, – підкреслив він. Києві проведено роботу по виявленню зазначеної продукції на виконання доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Він зазначив, що “Інтеррибфлот” завжди приділяв велику увагу якості сировини та відповідності виробництва найвищим стандартам. Виплати внутрішнім переселенцям цього року зменшаться, як порівняти з минулим. Таке рішення пов’язане з мізерним наповненням бюджету та вимогами партнерів.

“Наші люди – найцінніший ресурс компанії. Тому ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити гідні умови праці навіть у цей непростий час”, – зазначив він. Він також розповів, що асортимент консервів включає понад 60 найменувань – від традиційних сардин та скумбрії до більш оригінальних варіантів, як-от рибні салати, паштети чи консерви з додаванням овочів. Співвласник «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін додає, що вони також активно провадять власну волонтерську справу.

Крім того, постійно реагують на запити захисників щодо передачі дронів. «Інтеррибфлотом» вже куплено і передано квадрокоптерів з вбудованими тепловізорами на загальну суму 1.7 мільйона гривень та FPV-дронів на 500 тис. “Наші консерви “Аквамарин” – це джерело якісного білка, омега-3 жирних кислот, вітамінів та мінералів. Все те, що потрібно для підтримки здоров’я та сил організму, особливо в стресових умовах”, – додав Андрій Чуклін.

Загроза Російської агресії перевернула життя українських громадян і підприємців на one hundred eighty градусів. Від лютого 2022 року українські бізнесмени зіштовхнулися з новою реальністю, де вони мусять балансувати між отриманням прибутку, сплатою податків та наданням допомоги Збройним силам. Але група компаній “Інтеррибфлот” здається винайшла ефективний спосіб впоратися з цими викликами, інформує UAINFO.org з посиланням на Gazeta.ua. З початку широкомасштабного вторгнення рф український бізнес не залишився осторонь, активно допомагаючи військовим.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *