Інтеррибфлот новини

Інтеррибфлот На Передовій Підтримки: Окопні Свічки Та Дрони Для Зсу Рубрика

У кінці 2023 року “Інтеррибфлот” придбав тепловізійні квадрокоптери та FPV дрони на понад 2 мільйони гривень, щоб забезпечити військових сучасним обладнанням. Компанія також підтримує постійний партнерський зв’язок з громадським Григорій Луцай об’єднанням “Окопні свічки”, передаючи тисячі бляшаних банок, призначених для виготовлення консервів. Вони стають основою для відомих всім окопних свічок, що обігрівають українських військових на передовій.

Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Допомога від “Інтеррибфлот” стає важливим доповненням до зусиль Збройних Сил України у забезпеченні безпеки та захисту країни. Ця ініціатива відображає рішучу підтримку з боку українського бізнесу та громадськості в цілому у важливій справі захисту національних інтересів.

Група компаній “Інтеррибфлот”, до якої входить бренд рибних консервів “Аквамарин”, під час широкомасштабної війни докладає максимум зусиль, щоб забезпечити споживачів натуральними та корисними рибними консервами. Під ТМ “Аквамарин” виготовляється широкий асортимент рибних консервів із додаванням олії, у томатному соусі, у власному соку. При цьому вся риба проходить ретельну перевірку на свіжість та відсутність забруднень. За словами співвласника “Інтеррибфлот” Андрія Чукліна, компанія випускає продукцію незмінно високій якості.

Одним із прикладів такої допомоги є ініціатива від компанії “Інтеррибфлот”, яка надає підтримку в різних напрямках. Унікальним і вкрай необхідним напрямком підтримки українських захисників від компанії «Інтеррибфлот» стала ініціатива, пов’язана з виробництвом окопних свічок. У тісній співпраці з громадською організацією «Окопні свічки», підприємство взяло на себе зобов’язання щодо постачання понад 15 тисяч бляшаних банок. Ці банки, які раніше використовувались для консервування, знайшли своє друге життя як основа для свічок, які військові використовують для обігріву та освітлення у польових умовах.

Приклад компанії показує, що співпраця бізнесу та громадян, об’єднання зусиль, допомагають Україні вистояти в умовах війни. Для подальшого успіху необхідна більша підтримка влади та сприятливі умови для розвитку української економіки. Крім виконання комерційних контрактів, підприємство регулярно постачає консерви для ЗСУ.

Це дозволило урізноманітнити харчовий раціон військовослужбовців та забезпечити їх корисними мінералами та полiненасиченими кислотами, якими відомі рибні продукти. У відповідь на потреби країни, «Інтеррибфлот» активізував виробництво та постачання консервованих продуктів.

Григорій Луцай, засновник групи «Інтеррибфлот», підкреслює важливість співпраці бізнесу та громади в умовах війни. «Кожен підприємець має розуміти свою відповідальність перед працівниками, споживачами та нашими захисниками, які дозволяють нам продовжувати працювати в умовах війни», — стверджує Луцай. Підприємство регулярно виготовляє та постачає партії поживних рибних консервів різним підрозділам сил оборони України. Вже понад 12 мільйонів банок рибних консервів «Аквамарин», «Море» та інших брендів групи було поставлено військовим по всій країні. Це щодня допомагає їм підтримувати збалансований раціон харчування та здоров’я, адже саме рибні вироби високо ціняться як джерело корисних мінералів та полiненасичених кислот Омега 3 та Омега 6. Також допомогу від «Інтеррибфлоту» в найбільш складні часи початку великої війни отримали КМДА та київські лікарні, а також жителі Харківської, Чернігівської та Одеської областей.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *